• Co je to H.E.A.T. Program

  Co je to H.E.A.T. Program

  Název H.E.A.T. je složen ze čtyř počátečních písmen

  H. – High E. – Energy A. – Aerobic T. – Training

  Tuto zkratku volně přeložíme jako Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem.

  Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze. H.E.A.T. Program je zaměřen na spalování tuků, na posilování a zvětšování svalové hmoty: s postupným zvyšováním intenzity cvičení, roste odolnost a síla aniž by byly zatěžovány klouby.

  H.E.A.T. Program nabízí skupinové cvičení o délce 45 min + 5 min strečink, které je vhodné pro všechny tréninkové stupně a věkové kategorie. Průměrná kalorická spotřeba na jedné lekci je 500 – 700 Kcal.

  Tato pohybová aktivita je zcela unikátní a je určena pro všechny bez rozdílu věku a kondice. H.E.A.T. Program využívá svého druhu jedinečný mechanický pás Maxerrunner®, který je možné plynule a postupně zvednout až do náklonu 40°. Tento pás je speciálně vyvinut pro věrnou imitaci outdoorové chůze. Je patentově chráněn po celém světě a není tedy možné se s ním setkat v jiných aktivitách. Pás má velice jednoduché ovládání, které zvládne naprosto každý.

  Výjimečností H.E.A.T. programu je také to, že i přesto, že je to skupinové cvičení, tak si každý klient může zvolit obtížnost a náročnost lekce dle vlastních potřeb a sil. Každý klient může jít svou vlastní cestou a zdolávat si své cíle. Domů budete odcházet s pocitem příjemné fyzické únavy, ale psychicky odpočinutí.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com