Platby možno v hotovosti ve cvičebně , nebo příkazem na účet č.2600549418/2010.
U platby na účet připojte do poznámky jméno a příjmení.

Podmínky ROČNÍ permanentky:

 1. lze využít 1 lekci denně.
 2. stejná pravidla pro storno jako u ostatních permanentek, nebude li klientem stornovaná lekce v termínu(pro splnění podmínky bez sankce) bude požadováno uhrazení lekce dle ceníku základního vstupného.
 3. částku za roční permanentku lze uhradit ve dvou následných splátkách.

LEKCE PROBÍHÁ OD MINIMÁLNĚ TŘÍ REZERVOVANÝCH KLIENTŮ. NENÍ – LI DOSTATEČNÝ POČET KLIENTŮ, NEBO JE LEKCE ZRUŠENA, KLIENT BUDE INFORMOVÁM FORMOU SMS NA ČÍSLE UVEDENÉM POD JEHO ÚČTEM V REZERVAČNÍM SYSTÉMU.

 • Studentská sleva pouze do 26 let věku studenta. Platí po předložení platného studentského průkazu.
 • Seniorská sleva od 63 let. Platí po předložení občanského průkazu.
 • Každý kredit je platný 150 dní a je nevratný

 

JAK SI REZERVOVAT HODINU

 • REGISTROVANÝ KLIENT

  1. V on-line rezervacnimu systemu: ZDE
  2. Osobně ve cvičebně dle rozvrhu lekcí
  3. Telefonicky pomocí SMS ve tvaru jméno, příjmení, den.měsíc, hodina na telefonní číslo:               727 865 006
   

  KLIENTI S NABITÝM KREDITEM POZOR:LEKCI JE MOŽNÉ ZRUŠIT MAX. 12 HODIN PŘED ZAČÁTKEM LEKCE, POTÉ VÁM NABITÝ KREDIT PROPADNE.

 • NEREGISTROVANÝ KLIENT

  1. Pro neregistrované pomocí SMS ve tvaru jméno, příjmení, den.měsíc, hodina, uplatnění slevy (student, senior, Multisport karta), email na telefonní číslo: 727 865 006
  2. Osobně ve cvičebně dle rozvrhu lekcí
   

  LEKCI JE MOŽNÉ RUŠIT MAX. 12 HODIN PŘED ZAČÁTKEM LEKCE, POKUD SE KLIENT NA LEKCI NEDOSTAVÍ, BUDE PO NĚM POŽADOVÁNO ZAPLATIT NEUSKUTEČNĚNOU LEKCI.

 • BEZ REZERVACE

  Můžete přijít bez rezervace v případě, že v rezervačním systému vidíte volná místa nebo se informujte na lince: 727 865 006 
 • MULTISPORT KARTY

  Každý klient, který chce využívat vstupů na základě Multisport karty, je povinen se prokázat svým průkazem totožnosti (OP) předložením ve cvičebně HEATKLUBU. Při každé návštěvě se klient zapíše do příslušného formuláře, kde vypíše své jméno, datum a číslo karty Multisport a stvrdí svým podpisem návštěvu lekce. Storno podmínky platí pro klienty s Multisport kartou stejné, jako pro platící zákazníky, kde rušení lekce je možné max. 12 hod. před začátkem lekce.

   

  PAKLIŽE SE KLIENT NA LEKCI NEDOSTAVÍ, BUDE PO NĚM ŽÁDÁNA NÁHRADA V HODNOTĚ STANDARDNÍ CENY LEKCE.

      Klient s Multisport kartou, který jde na lekci poprvé, si musí rezervovat první lekci formou SMS. A to – příjmení, jméno, datum lekce, čas lekce a text (budu uplatňovat Multisport kartu). Poté, pokud bude chtít H.E.A.T. navštěvovat aktivněji je potřeba se zaregistrovat do rezervačního systému, kde mu bude přednabit kredit, určitým počtem lekcí, aby si mohl rezervace provádět již sám on line.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com